НАКАЗ №НОД/463/24 ВІД 20.06.2024 "Про проведення літньої школи «Формування міського середовища для завтрашнього дня»"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2024_HOD-463.zip655.48 КБ

В рамках виконання проєкту в сфері освіти «Розкриття трансформативного потенціалу українських університетів для розбудови кліматично нейтральних та сталих міст» (UNICITIES) за грантової підтримки програми Еразмус+ та з метою підвищення якості підготовки здобувачів вищої освіти

НАКАЗУЮ:

1. Провести літню школу «Формування міського середовища для завтрашнього дня» (далі – Літня школа) за участі міжнародних лекторів та експертів у період з 01.07.2024 по 05.07.2024 в змішаному (офлайн та онлайн) форматі в приміщеннях Науково-технічної бібліотеки ім.Г.І.Денисенка.

2. Затвердити склад організаційного комітету Літньої школи, доручивши йому вирішення всіх питань, пов’язаних з організацією і проведенням Літньої школи. (Додаток 1).

3. Затвердити програму проведення Літньої школи (Додаток 2).

4. Проректору з адміністративної роботи В.А. Кондратюку:

4.1. забезпечити доступ учасників Літньої школи до НТБ ім.Г.І.Денисенка, простору Smart Shelter CLUST Space, охорону громадського порядку, збереження матеріальних цінностей під час проведення Літньої школи;

4.2. забезпечити контроль за санітарним станом території та приміщень під час проведення Літньої школи;

5. В. о. директора НТБ ім. Г.І. Денисенка Є.В. Кулик сприяти проведенню Літньої школи в просторі Smart Shelter CLUST Space та в залі 4.2.

6. Начальнику відділу супроводження порталу університету Н.О.Цуриній розмістити інформацію про проведення Літньої школи на сайті університету.

7. Директору Навчально-наукового центру інноваційного моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського М.М. Перестюк: інформувати про проведення Літньої школи на інформаційних ресурсах університету; організувати фото- та відео- зйомку (з виконанням подальшого монтажу та створенням сюжету); організувати прямий ефір заходу; здійснити залучення ЗМІ.

8. Начальнику відділу технічних засобів навчання М.О. Невмержицькому забезпечити технічний супровід проведення Літньої школи.

9. Директору Студентського містечка О.О. Царенку забезпечити поселення 15 учасників Літньої школи за рахунок учасників Літньої школи

10. Головному бухгалтеру Л.Г. Субботіній взяти до уваги, що кошти КПІ ім.Ігоря Сікорського на проведення Літньої школи не передбачені.

11. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково- педагогічної роботи О.А. Жученка.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Четвер, Червень 20, 2024 - 15:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.