Наказ №НОД/57/24 від 24.01.2024 "Про особливості організації освітнього процесу у весняному семестрі 2023/2024 н.р. у змішаному режимі"

Завантажити оригінали документівРозмір
Package icon 2024_HOD-52.zip1.2 МБ

Відповідно до рішення Вченої ради університету від 15 січня 2024 року (протокол №1) та з метою забезпечення якісної фахової практичної підготовки здобувачів вищої освіти,

Н А К А З У Ю:

1. З 05 лютого 2024 року розпочати освітній процес у змішаному режимі зі здійсненням в очному режимі практичної підготовки (окремих видів занять, переддипломної та науково-дослідної практики) за скоригованим узагальненим переліком освітніх компонент.

2. Переддипломну практику для здобувачів першого (бакалаврського) та науково- дослідну практику для здобувачів другого (магістерського) рівнів вищої освіти за рішенням Вчених рад факультетів/навчально-наукових інститутів провести в очному режимі на базових підприємствах, в установах, організаціях, структурних підрозділах університету за умови дотримання безпекових умов.

3. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів спільно з завідувачами кафедр та кураторами навчальних груп у термін до 30 січня 2024 року розмістити на офіційних інформаційних ресурсах підрозділів (веб-сайти, телеграм- канали, Facebook-сторінки тощо) перелік освітніх компонент, за якими практична підготовка (окремі види занять, переддипломна та науково-дослідна практика) буде здійснюватися в очному режимі, та довести до здобувачів вищої освіти інформацію щодо особливостей реалізації освітнього процесу у змішаному режимі.

4. Завідувачам кафедр у термін до 03 лютого 2024 року здійснити підготовчі заходи щодо здійснення очного режиму для окремих видів занять, зокрема забезпечити готовність лабораторій і обладнання для використання їх в освітньому процесі.

5. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів спільно з завідувачами кафедр у термін до 31 січня 2024 року за необхідності скоригувати та узгодити з навчальним відділом (Лемешко А.Д.) розклад занять з урахуванням наявної кількості місць в укриттях та рекомендацій Додатку.

6. Проректору з адміністративної роботи (Кондратюк В.А.):

- у термін до 26 січня 2024 року здійснити розподіл та закріплення за факультетами/навчально-науковими інститутами наявних місць в укриттях для одночасного перебування здобувачів вищої освіти, науково- педагогічних працівників та інших категорій працівників та довести відповідну інформацію деканам факультетів/директорам навчально- наукових інститутів (відповідальний – начальник відділу з питань цивільного захисту Нестеренко Ю.В.);

- у термін до 26 січня 2024 року спільно з відповідальними особами за поселення на рівні факультетів/навчально-наукових інститутів розробити карту поселення з урахуванням наявної кількості місць в укриттях (відповідальний – директор студмістечка Царенок О.О.);

- у термін до 30 січня 2024 року спільно з відповідальними особами за поселення на рівні факультетів/навчально-наукових інститутів розробити та довести до здобувачів вищої освіти графік їх поселення (відповідальний – директор студмістечка Царенок О.О.);

- у термін до 02 лютого 2024 року спільно з деканами факультетів/директорами навчально-наукових інститутів здійснити моніторинг та вжити необхідних заходів щодо доукомплектування укриттів необхідним майном, інвентарем, іншими засобами та матеріалами згідно норм чинного законодавства (відповідальний – начальник відділу з питань цивільного захисту Нестеренко Ю.В.);

- у термін до 02 лютого 2024 року спільно з деканами факультетів/директорами навчально-наукових інститутів уточнити рекомендовані маршрути прямування до укриттів та забезпечити наявність покажчиків переміщення за цими маршрутами, вивішених чи намальованих на видимих місцях (відповідальний – начальник відділу з питань цивільного захисту Нестеренко Ю.В.);

- у термін до 03 лютого 2024 року спільно з деканами факультетів/директорами навчально-наукових інститутів та завідувачами кафедр довести до відома учасників освітнього процесу алгоритм дій, рекомендовані маршрути до укриттів під час сигналу «Повітряна тривога» та «Правила поведінки в укритті» (відповідальний – начальник відділу з питань цивільного захисту Нестеренко Ю.В.).

7. Визначити режим роботи працівників відповідно до Правил внутрішнього розпорядку Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

8. Директору департаменту управління справами Мазур М.О. та начальнику юридичного управління Дергачову Є.В. привести у відповідність всі нормативні акти університету відповідно до цього наказу до 05 лютого 2024 року.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Січень 24, 2024 - 11:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.