НАКАЗ № 4- || .06.05 || Про запровадження оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці в НТУУ"КПІ"

Microsoft Office document icon 05_4-oper_kontr.doc29.5 КБ

З метою поліпшення профілактичної роботи щодо запобігання нещасним випадкам серед співробітників та студентів університету

Наказую:
1. Деканам факультетів, директорам науково-дослідних інститутів, директору виробничо-експлуатаційного комбінату, директору науково-технічної бібліотеки, директору студмістечка, завідувачам кафедр, керівникам проблемних та галузевих науково-дослідних лабораторій, начальнику служби головного енергетика та керівникам інших структурних підрозділів ввести з 1 вересня 2005 року оперативний адміністративно-громадський контроль за створенням здорових і безпечних умов праці згідно з Положенням, що додається.
2. Службі охорони праці надавати усім керівникам структурних підрозділів університету допомогу у запровадженні оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці.
3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на начальника служби охорони праці університету Гожана І.В.

Ректор НТУУ “КПІ” М.З. Згуровський