Розпорядження №РП/267/2021 від 23.12.2021 "Про створення робочих груп у рамках проєкту "КПІстіна"

PDF icon 2021_RP-267.pdf456.04 КБ

З метою підвищення впізнаваності та популяризації факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського,

ПРОПОНУЮ

1. Деканам факультетів, директорам навчально-наукових інститутів створити робочі групи зі співробітників та студентів для роботи над оновленим проектом «КПІстіна».

2. Керівникам структурних підрозділів створити робочі групи зі співробітників для роботи над оновленим проектом «КПІстіна».

3. Органам студентського самоврядування та профкому студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського (за згодою) створити робочі групи зі студентів для роботи над оновленим проектом «КПІстіна».

4. Керівникам зазначеним у пунктах 1-3 до 28.12.2021р. надати відповідь службовою запискою через систему документообігу Мегаполіс на ім’я проректора з навчально-виховної роботи Наталію СЕМІНСЬКУ із остаточним списком учасників робочої групи за формою (Додаток 1) та забезпечити функціонування створених груп.

5. Директору навчально-наукового видавничо-поліграфічного інституту направити для проходження практики до департаменту навчально-виховної роботи студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.

До 28.12.2021р. надати список студентів службовою запискою через систему документообігу Мегаполіс на ім’я проректора з навчально-виховної роботи Наталію СЕМІНСЬКУ (Додаток 2).

6. Призначити відповідальними за координацію проекту доцента кафедри графіки навчально-наукового видавничо-поліграфічного інституту Пшеничного Юрія Володимировича та начальника відділу організаційної роботи зі студентами департаменту навчально-виховної роботи Ворошок Наталію Анатоліївну.

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Проректор з

навчально-виховної роботи