Наказ №НОД/415/24 від 27.05.2024 "Про проведення 5 Всеукраїнського конкурсу студентів і молодих вчених з міжнародною участю "Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології""

Package icon 2024_HOD-415.zip11.26 МБ

Про проведення V Всеукраїнського конкурсу студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології» (далі – Конкурс) у 2024/2025 навчальному році З метою формування покоління молодих науковців – виявлення та відзначення найбільш здібних і талановитих студентів, аспірантів та молодих учених (віком до 35 років), які займаються науково-дослідною роботою, мотивування їх подальшої наукової діяльності, створення умов для формування та реалізації інтелектуального потенціалу талановитої молоді, а також для селекції доробків до фестивалю Sikorsky Challenge 2024

1. Провести Всеукраїнський конкурс студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інтелект молоді. Раціональне природокористування та новітні енергоефективні технології» (далі – Конкурс) у період 10–11 жовтня 2024 р. на базі Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту (НН ІЕЕ) у змiшаному режимі.

2. Створити та затвердити склад організаційного комітету та конкурсної комісії, доручивши їм вирішення всіх питань, пов’язаних із підготовкою, супроводом Конкурсу та проведенням підсумкової науково-практичної конференції (Додаток 1).

3. Затвердити програму проведення Конкурсу (Додаток 2). У роботі щодо організації змістовної частини Конкурсу (проголошення доповідей, публікація матеріалів тощо) – оргкомітету керуватися положеннями наказу КПІ ім. Ігоря Сікорського від 13.06.2023 р. № НОН/195/2023.

4. Організаційному комітету Конкурсу здійснити необхідну підготовку щодо відбору робіт для участі у роботі підсумкової науково-практичної конференції, організації інформаційного та технічного забезпечення проведення заходу.

5. Призначити відповідальним підрозділом за проведення Конкурсу кафедру автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів НН ІЕЕ.

6. Під час проведення конкурсу рекомендувати керуватися «Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017р. № 605, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017р. за № 620/30488.

7. Під час оформлення наукових робіт і матеріалів підсумкової конференції здійснити перевірку на академічний плагіат.

8. Надати лауреатам рекомендації щодо участі у конкурсі стартап-проєктів фестивалю Sikorsky Challenge 2024 за результатами про проведення Конкурсу.

9. Організацію та проведення Конкурсу здійснити за рахунок організаційних внесків учасників Конкурсу згідно з затвердженим кошторисом (додатки 3 та 4).

10. Начальнику департаменту економіки і фінансів, головному бухгалтеру Людмилі СУББОТІНІЙ взяти до уваги, що кошти КПІ ім. Ігоря Сікорського на проведення заходу не передбачені.

11. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з міжнародних зв’язків Сергія СИДОРЕНКА, проректора з науково-педагогічної роботи Олексія ЖУЧЕНКА та на проректора з наукової роботи Віталія ПАСІЧНИКА.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Понеділок, Травень 27, 2024 - 22:30