Наказ №НОД/556/24 від 29.07.2024 "Про затвердження нового складу ради з питань розвитку інформатизації управлінської та освітньо-наукової діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Package icon 2024_HOD-556.zip577.7 КБ

У зв’язку з кадровими змінами

1. Затвердити новий склад ради з питань розвитку інформатизації управлінської та освітньо-наукової діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі – Рада) у складі:

Голова Ради: Скулиш Марія Анатоліївна – завідувач кафедрою інформаційних технологій в телекомунікаціях ІТС.
Заступник голови Ради:
Корнага Я.І. –декан факультету інформатики та обчислювальної техніки.
Секретар Ради:
Савінова Н.М. – провідний інженер відділу адміністрування загальноуніверситетських систем та забезпечення доступу до Європейських мереж КБ ІС.
Члени Ради:
Кулик Є.В. – директор НТБ ім. Г.І. Денисенка;
Кучернюк П.В. – начальник відділу адміністрування телекомунікаційних та інформаційних систем НТО «КПІ- ТЕЛЕКОМ»;
Мазур М.О. – директор департаменту управління справами;
Мосійчук В.С. – доцент кафедри прикладної радіоелектроніки РТФ;
Сімашко І.В. – начальник відділу інноваційних технологій в освіті ДООП;
Ковтунець О. В. – директор КБ ІС;
Цуріна Н.О. – начальник відділу супроводження порталу університету КБ ІС;
Юрчишин О.Я. – начальник відділу науково-інноваційного супроводу освітнього процесу.

2. До 05.08.2024 провідному інженеру служби захисту інформації Ємельяненкову Б.М. передати секретарю Ради Савіновій Н.М. по акту прийому-передачі протоколи засідань Ради, що відбулись до липня 2024 року

3. Визнати таким що втратив чинність п.1 наказу № НУ/18/2023 від 07.02.2023.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого проректора Безуглого М.О.

Ректор Анатолій МЕЛЬНИЧЕНКО

Понеділок, Липень 29, 2024 - 10:45