НАКАЗ № 1-167 || 27.12.05 || Про створення Координаційної ради з впровадження технологій дистанційного навчання університету.

З метою ефективного розвитку, координації та впровадження технологій дистанційного навчання у підрозділах університету

1. Створити Координаційну раду з впровадження технологій дистанційного навчання університету у складі, наведеному у додатку № 1 до даного наказу.

2. Затвердити „Положення про Координаційну раду з впровадження технологій дистанційного навчання в НТУУ „КПІ” ( додаток № 2 до даного наказу) .

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор М.З.Згуровський