НАКАЗ № 4-147 || 07.06.05 || Про перезакріплення приміщень в навчальних корпусах №№ 17, 18

Microsoft Office document icon 05_4-147.doc63 КБ

З метою ефективного використання приміщень радіотехнічного факультету ( РТФ) та факультету інформатики та обчислювальної техніки (ФІОТ)

1. Кімнату №502-а площею 20,0 кв.м. навчального корпусу №17 перевести із НДЦ “Тезіс” (директор Прокофьєв М.І.) до кафедри РОС РТФ (завідувач кафедри Могильний С.Б.) для обладнання кабінету завідувача кафедри.
2. Кімнату № 502-б площею 82,9 кв.м. навчального корпусу №17 перевести із категорії наукових кафедри ТОР РТФ (завідувач кафедри Дубровка Ф.Ф.) до кафедри РОС РТФ для обладнання навчальної лабораторії цифрової обробки сигналів.
3. Кімнату №402 площею 47,1 кв.м. навчального корпусу №18 перевести із НДІ СТ до кафедри ТК ФІОТ (завідувач кафедри Костюк В.І.) для обладнання компўютерного класу.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І. та проректора з наукової роботи Ільченка М.Ю.

Ректор М. З. Згуровський