НАКАЗ № 4-328 || 19.12.06 || Про створення Галереї – клубу „ЕХО” (Енергія Художнього Образу) НТУУ „КПІ”.

Microsoft Office document icon 05_4-328.doc37 КБ

З метою підвищення естетичного та духовного виховання студентів. викладачів та співробітників університету які займаються мистецтвом (живописом, декоративним мистецтвом, авторською піснею, поезією) для розвитку духовної культури молоді:

1. Створити Галерею – клуб „Енергія Художнього Образу” (ЕХО), як підрозділ картинної галереї ЦКМ НТУУ "КПІ".
2. Затвердити Положення «Про Галерею-клуб «Енергія Художнього Образу» (ЕХО) картинної галереї ім. Г. Синиці Центру культури та мистецтв НТУУ "КПІ"
3. Призначити керівником Галереї – клубу „ЕХО” заслуженого працівника культури НТУУ «КПІ» Пушкіна Володимира Павловича, зав. лабораторіями кафедри інженерної екології ІЕЕ.
4. За погодженням з адміністрацією ІЕЕ дозволити використання Галереєю-клубом «ЕХО» НТУУ «КПІ» частини приміщення (площа 59,8 м2) лабораторії інженерної екології ІЕЕ, розташовоної в ауд. 704 корпусу 22.
5. Повну відповідальність за роботу та діяльність Галереї – клубу „ЕХО”, належний стан приміщення, техніку безпеки, санітарний та протипожежний стан покласти на художнього керівника Галереї – клубу „ЕХО” Пушкіна В.П.
6. Контроль за виконання наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

Ректор НТУУ КПІ М.З.Згуровський