НАКАЗ № 2-134 || 26.09.06 || Про проведення Другого міжнародного студентського форуму

Microsoft Office document icon 06_2-134 .doc81 КБ

З метою активізації міжнародної діяльності, налагодження та закріплення зв’язків між представниками органів студентського самоврядування НТУУ „КПІ”, університетів м. Києва, та університетів країн Європи, розвитку зв’язків з учасниками Болонського процесу на рівні студентів та молоді України, розробки спільних програм співпраці

1. Провести Другий міжнародний студентський форум на базі НТУУ „КПІ” в період з 3 по 7 жовтня 2006 р.
2. Організувати прийом іноземних делегацій в період з 3 по 7 жовтня 2006 р.
3. Головному бухгалтеру університету Субботіній Л.Г. забезпечити виплати згідно кошторису (додаток №2).
4. Директору студмістечка НТУУ „КПІ” Іщенко О.А. забезпечити розміщення іноземних учасників форуму в гуртожитках студмістечка.
5. Проректору М. В. Печенику – керівнику Департаменту з господарської роботи забезпечити транспортне обслуговування зустрічі та відправлення іноземних учасників згідно кошторису.
6. Завідувачу відділу технічних засобів навчання Лазаренко В.В. забезпечити роботу технічних засобів для пленарних засідань форуму.
7. Начальнику візово-протокольного відділу Шикаловій Л.М забезпечити роботу клубу „Альма-Матір” для проведення протокольних заходів, кава-брейків;
8. Директору центру студентського харчування Пушкарних Г.А. забезпечити харчування учасників семінару у відповідності до кошторису форуму.
9. Начальнику відділу матеріально-технічного постачання Хальковій А.А. підготувати та надати необхідну сувенірну продукцію у відповідності до кошторису.
10. Головному редактору газети „Київський політехнік” Янковому В.В. провести висвітлення заходу у газеті університету.
11. Підготовку необхідних матеріалів для проведення форуму та організацію програми форуму доручити локальному оргкомітету форуму (Додаток 1).
12. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора Варламова Г.Б.

Ректор М.З. Згуровський