НАКАЗ № 4-2 || 17.01.06 || Про визначення та передачу в ДПМ пам'яток науки і техніки

Microsoft Office document icon 06_4-2.doc39 КБ

3 метою збереження пам'яток науки і техніки, оновлення експозиції, присвяченої історії КШ, та розширення експозицій Державного політехнічного музею
1. Керівникам структурних підрозділів та завідувачам кафедр університету до 1 березня 2006 року визначити перелік устаткування, що відпрацювало свій термін, втратило матеріальну цінність, але має наукове, історичне чи культурне значения і може бути як пам'ятки науки і техніки передане Державному політехнічному музею.
2. Начальнику Фінансово-економічного департаменту Субботіній Л.Г. до 15 лютого 2006 року визначити і довести до відома керівників структурних підрозділів порядок списання відповідного устаткування та передачі його Державному політехнічному музею в якості музейних предметів.
3. Директору Державного політехнічного музею Гріффену Л.О. до 1 квітня 2006 року узгодити з керівниками структурних Підрозділів та завідувачами кафедр університету перелік вищезгаданих пам'яток науки і техніки з метою їх передачі ДПМ.
4. В подальшому структурним підрозділам університету систематично передавати, а Державному політехнічному музею приймати як експонати устаткування, що втратило матеріальну цінність, але мае культурне, наукове чи історичне значення.
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з наукової роботи Ільченка М.Ю.

Ректор М.З. Згуровський