НАКАЗ № 4-8 || 26.01.06 || Про облік дипломів, додатків до дипломів, студентських квитків та залікових книжок

Microsoft Office document icon 06_4-8.doc33 КБ

Відповідно до статті 32 Закону України “Про вищу освіту” з метою забезпечення виконання інструкції по обліку дипломів, додатків до дипломів, студентських квитків та залікових книжок.

Н А К А З У Ю:

1. Головним бухгалтерам підрозділів отримані дипломи, студентські квитки, додатки до дипломів закінчити видачу та списання згідно чинного законодавства.
2. Начальнику департаменту економіки та фінансів Субботіній Л.Г.: з 01.01.06 року вести облік дипломів, додатків до дипломів, студентських квитків та залікових книжок в центральній бухгалтерії. Забезпечити достовірність обліку і збереження згідно “Інструкції про порядок оформлення замовлень, виготовлення та видачу документів про вищу освіту, додатків до дипломів, студентських квитків та залікових книжок в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут”, затвердженої наказом Ректора НТУУ “КПІ”.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчальної роботи Варламова Г.Б.

Ректор НТУУ “КПІ” М.З.Згуровський