НАКАЗ № 4-17 || 16.02.06 || Про проведення медичних оглядів студентів 3 курсу

Виконуючи Постанову Кабінету Міністрів України „Про обов’язкові медичні огляди деяких категорій населення від 5 серпня 1994 р. №532 та рішення Ради ректорів Київського регіону №129-563 від 19 вересня 1994 р.”,

1. Провести медичні огляди студентів 3 курсу на факультетах (інститутах) з 13 лютого по 19 травня 2006 р. (графік медоглядів додається).
2. Завідуючому студентською поліклінікою Шамардаку М.В. забезпечити проведення оглядів у згадані терміни.
3. Деканам факультетів (директорам інститутів) забезпечити явку студентів на медогляди згідно графіку.
4. Контроль за виконанням наданого Наказу за собою.

Перший з науково-педагогічної
роботи Г.Б. Варламов