НАКАЗ № 4-35 || 23.03.06 || Про закріплення приміщень в навчальному корпусі № 18

З метою ефективного використання приміщень та забезпечення навчального процесу студентів факультету інформатики та обчислювальної техніки
в навчальному корпусі № 18

1. Кімнату № 339 площею 110,0 кв.м. в навчальному корпусі № 18 закріпити за ФІОТ (декан Павлов О.А.) для обладнання спеціалізованої аудиторії з включенням в розклад занять із студентами ФІОТ з 1 вересня 2006 року.

2. Кімнату № 339-а площею 23,9 кв.м. в навчальному корпусі № 18 закріпити за ФІОТ для обладнання загальнофакультетського спеціалізованого класу з вивчення іноземних мов.

3. Декану ФІОТ Павлову О.А. забезпечити виконання ремонтних робіт в кімнатах №№ 339, 339-а та оснастити їх відповідним відео, аудіо та комп'ютерним обладнанням до 1 вересня 2006 року.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора
Якименка Ю.І.