НАКАЗ № 4-48 || 05.04.06 || Про переміщення підрозділів та закріплення приміщень в корпусі №№ 10 та гуртожитках №№ 4,17,20

Microsoft Office document icon 06_4-48.doc50 КБ

З метою ефективного використання приміщень в корпусі №№10, гуртожитках №№ 4,17,20 та створення належних умов для забезпечення навчального процесу студентів Міжуніверситетського медико-інженерного факультету (ММІФ)

1. Корпус №10 ввести до складу навчальних корпусів.
2. Закріпити за ММІФ приміщення навчального корпусу №10. Призначити головою координаційної ради навчального корпусу №10 декана ММІФ Яценка В.П.
3. Перемістити відділ воєнізованої охорони, штаб охорони громадського порядку університету та службу безпеки (помічник ректора Тетерятник В.Д.) з корпусу №10 в гуртожиток №4 та закріпити за ними кімнати на цокольному поверсі №№1-31 загальною площею 272,12 кв.м. після звільнення орендарем та приміщення підвалу площею 60,0 кв.м..
4. Перемістити 3-й територіальний відділ міліції Соломўянського РУ ГУ МВС України в місті Києві (начальник Стрижко В.І.) з корпусу №10 та гуртожитку №17 в гуртожиток №20 та закріпити за ним кімнати правого крила цокольного поверху загальною площею 270,0 кв.м. після звільнення орендарем.
5. Перемістити експлуатаційно-технічний відділ (начальник Тулінов М.І.) з гуртожитку №4 в гуртожиток №17 та закріпити за ним кімнати на цокольному поверсі №№5,6 загальною площею 35,3 кв.м.
6. Проректору з науково-педагогічної роботи (АГР) Печенику М.В.:
6.1. Забезпечити виконання робіт по реконструкції та ремонту приміщень навчального корпусу №10, приміщень №№ 1-31 гуртожитку №4 та приміщень правого крила цокольного поверху гуртожитку №20.
6.2. Визначити місце розташування служби головного енергетика (Купрієнко О.Д.) до 30.04.2006 року.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор М. З. Згуровський