Наказ № 4-78 || 10.04.06 || Про призначення комісії з розподілу площ університету та визначення доцільності здачі в оренду тимчасово невикористаних приміщень НТУУ "КПІ"

В зв’язку з необхідністю удосконалення системи роботи комісії з розподілу площ між підрозділами університету та визначення доцільності здачі в оренду тимчасово не використаних приміщень згідно рішення Вченої Ради НТУУ "КПІ" від 11.01.1999 р. (протокол № 1-99) та адміністративної ради університету від 25.12.2003 р.
1. Створити комісію з розподілу площ університету та визначення доцільності здачі в оренду тимчасово невикористаних приміщень НТУУ "КПІ" у складі:
Голова комісії
Новіков Олексій Миколайович - директор фізико-технічного інституту;
Заступник голови комісії:
Бобир Микола Іванович – директор механіко – машинобудівного інституту;
Члени комісії:
Бабенко Андрій Іванович - керуючий справами, секретар комісії;
Воронов Сергій Олександрович - заступник начальника НДЧ;
Гаврушкевич Андрій Юрійович – заступник голови профкому студентів НТУУ „КПІ”;
Іщенко Олександр Анатолійович – директор студмістечка;
Корсаков Валерій Олексійович – заступник голови профкому співробітників НТУУ „КПІ”;
Лобода Петро Іванович – декан інженерно фізичного факультету;
Ломако Валерій Олександрович - начальник відділу контролю та супроводу договорів оренди;
Мединцев Ігор Анатолійович – методист Навчального відділу;
Пашов Ростислав Іванович – начальник відділу організації роботи із студентами;
Тимофєєв Володимир Іванович – начальник управління;
Тузов Анатолій Павлович - декан факультету права.
2. Затвердити "Положення про роботу комісії з розподілу площ університету та визначення доцільності здачі в оренду тимчасово не використаних приміщень НТУУ"КПІ" (додаток № 1).
3. 3атвердити "Порядок розгляду питань переміщення підрозділів, розподілу учбових, учбово-виробничих, науково-дослідних та адміністративно-господарських площ в університеті " (додаток № 2).
4. Затвердити " Про умови укладання договорів оренди нежитлових приміщень НТУУ "КПІ із сторонніми підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами - суб’єктами підприємницької діяльності" (додаток № 3).
5. Проректорам, директорам інститутів, деканам факультетів, головам рад деканів гуртожитків, директорові студмістечка, керівникам структурних підрозділів, голові комісії:
5.1. Не допускати вилучення аудиторій та лабораторій з навчального та наукового фондів університету для розміщення в них адміністративно - господарських підрозділів та передачі їх в оренду.
5.2. Питання щодо переміщення підрозділів, розподілу навчальних, наукових, виробничих та адміністративно-господарських площ в університеті вирішувати в установленому порядку згідно порядку розгляду питань переміщення підрозділів.
5.3. Питання щодо оренди приміщень вирішувати згідно “Положення про умови укладання договорів оренди нежитлових приміщень НТУУ “КПІ" із сторонніми підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами”. При розгляді питання щодо тимчасового надання (подовження) приміщень в оренду користуватись “Критеріями розгляду орендних пропозицій”, затвердженими адміністративною радою університету 25 грудня 2003 року.
1. Вважати наказ № 4 - 22 від 25 лютого 2004 року таким, що втратив чинність.
2. Контроль за виконанням наказу та діяльністю комісії залишаю за собою.

Ректор НТУУ “КПІ” М. З. Згуровський