НАКАЗ № 4-269 || 22.11.05 || Про проведення “Дня донора”

Microsoft Office document icon 05_4-269.doc45 КБ

Керуючись Законом України “Про донорство крові та її компонентів” від 23.06.1995 р. та велику потребу лікувально-профілактичних закладів міста в донорській крові, згідно з листом Київського міського центру крові №457 від 07.11.2005 р.,

1. Провести “День донора” в університеті з 12 по 23 грудня 2005 року (графік додається). Донорство провести на базі студентської поліклініки (вул. акад. Янгеля 16/2, з 9.00 до 13.00). Забір крові проводиться грошовою компенсацією, яка за тарифами, затвердженими Держадміністрацією м.Києва, становить:
290 мл – 12 гривень (250мл + 40 мл на аналізи)
390 мл – 16 гривень (350 мл + 40 мл на аналізи)
490 мл – 20 гривень (450 мл + 40 мл на аналізи).
Харчування донорів забезпечується готівкою в день кровоздачі з розрахунку 13 гривень на одного донора.

2. На донорство запрошуються здорові студенти, яким виповнилося 18 років, а також викладачі та співробітники університету.

3.Деканам факультетів, директорам інститутів надати допомогу в проведенні “Дня донора”.

4. Директору Центру студентського харчування (Пушкарних Г.А.), а також Голові профспілкового комітету студентів (Миронову В.Ю.) організувати роботу виїзного буфету на донорському пункті.

5. Завідуючому студентською поліклінікою Шамардаку М.В. провести роз’яснювальну роботу серед студентів та забезпечити роботу донорського пункту.

6. Забір крові проводити тільки системами одноразового користування, що повністю виключає можливість зараження вірусом гепатиту і СНІДу.

7. Контроль за виконанням даного Наказу покласти на начальника відділу соціальних питань Лісовську І.В.

Проректор з науково-
педагогічної роботи Г.Б.Варламов