НАКАЗ № 4-115 || .06 || Про вдосконалення роботи Спортивно-технічного центру НТУУ КПІ “Київський політехнік”

Microsoft Office document icon 06_4-115.doc71 КБ

З метою підвищення рівня спортивно-масової та спортивно-технічної роботи серед студентів та співробітників університету, створення необхідних і належних умов для роботи Спортивно-технічного центру НТУУ КПІ “Київський політехнік” та організації роботи у складі центру клубів з різних видів спорту та спортивно-технічних секцій

1. Призначити на посаду директора Спортивно-технічного центру НТУУ КПІ “Київський політехнік” Чайковського Олександра Сергійовича.
2. Проректору з науково-педагогічної роботи Варламову Г.Б., керівнику департаменту економіки і фінансів – головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. та директору Спортивно-технічного центру НТУУ КПІ “Київський політехнік” Чайковському О.С. в термін до 30.05.2006р.розробити штатний розклад центру.
3. Директору Спортивно-технічного центру НТУУ КПІ “Київський політехнік” Чайковському О.С. в термін до 30.05.2006р. скласти перелік необхідних матеріалів, техніки та обладнання, кошторис витрат для початку функціонування центру, перелік робіт по облаштуванню закріплених за центром приміщень, узгодити з проректором з науково-педагогічної роботи Варламовим Г.Б., та подати на затвердження.
4. Керівнику департаменту економіки і фінансів – головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. відкрити субрахунок Спортивно-технічного центру НТУУ КПІ “Київський політехнік” в центральній бухгалтерії. Забезпечити фінансування необхідних витрат згідно затверджених кошторисів.
5. Закріпити за СТЦ “Київський політехник” приміщення адміністративної частини будівлі гаражу господарської зони по вул. Нижньоключовій, 12 (другий поверх), а саме кімнати №№ 1,2,3,4,5 загальною площею
91,2 кв.м.

6. Керівнику сектору контролю за використанням площ університету Білокопитову В.І. в термін до 30.05.2006р. підготувати відповідні документи про закріплення вищевказаних приміщень, а також приміщень згідно наказу № 4 – 155 від 16 червня 2005р., за Спортивно-технічним центром “Київський політехнік”.
7. Керуючому справами Бабенко А.І сприяти оформленню необхідних документів для виготовлення печатки Спортивно-технічного центру НТУУ КПІ “Київський політехнік”.
8. Директору НТО “КПІ-Телеком” Ілляшенко А.М.
в термін до 30.05.2006р. забезпечити Спортивно-технічний центр НТУУ КПІ “Київський політехнік” міським та внутрішнім телефонним зв”язком, підключенням до мережі Інтернет.
9 Включити до складу Спортивно-технічного центру НТУУ КПІ “Київський політехнік” спортивний регбійний клуб “Політехник” та затвердити Положення про клуб.
10 Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б

Ректор НТУУ КПІ Згуровський М.З.