НАКАЗ № 4-156 || 07.06.06 || Про режим роботи університету у зв’язку з святами Трійці та Днем Конституції України 2006 року

Microsoft Office document icon 06_4-156 .doc44.5 КБ

Відповідно до статей 57, 67 кодексів законів про працю України та з метою підтримання внутрішнього порядку в навчальних корпусах, студентських гуртожитках та інших підрозділах, а також на території університету, забезпечення протипожежного режиму на об’єктах НТУУ “КПІ”, безаварійної роботи інженерно-технічних служб у святкові та вихідні дні,

Н А К А З У Ю :
1. Вважати не робочими днями:
- 12, 28 червня 2006 року для студентів, аспірантів, докторантів та працівників, які працюють за п’ятиденним та шестиденним робочим тижнем, крім осіб для яких згідно графіку навчального процесу ці дні визначені робочими.
2. 12, 28 червня 2006 року проводити обмежений допуск в корпуси університету.
В ці дні завідувачам лабораторій, інститутів та факультетів і іншим відповідальним особам перевірити приміщення корпусів університету з метою запобігання крадіжок матеріальних цінностей.
Відділу ВОХОР забезпечити цілодобове чергування відповідальних чергових по університету з 16.00 10 червня до 9.00 12 червня 2006 року та з 16.00 27 червня до 9.00 29 червня 2006 року.
Швейцарам навчальних корпусів додатково о 22.00 10, 28 червня 2006 року доповісти начальникам караулу відділу ВОХОР про стан в корпусах.
3. Негайно доповідати відповідальному черговому про всі випадки порушень громадського порядку та в інших надзвичайних ситуаціях за телефонами:
· черговий 4-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві:
456-12-00 456-12-06
· черговий 3-го ТВМ Солом’янського РУ ГУ МВС України при НТУУ “КПІ”:
241-96-95 241-96-97 236-49-86
· служба безпеки НТУУ “КПІ”:
241-68-27 454-95-63
· відділ ВОХОР університету:
241-95-62
· черговий по університету:
236-69-13
· черговий пожежної сигналізації:
454-95-97
4. Начальнику відділу ВОХОР Трихлібу М.В. та начальнику СБ університету Бровченко М.Ю. організувати посилене чергування на об’єктах охорони та патрулювання працівниками відповідних підрозділів на території НТУУ “КПІ” 12 червня 2006 року та 28 червня 2006 року.
5. Керівникам підрозділів, деканам факультетів, директорам інститутів з метою забезпечення правопорядку, збереження майна, забезпечити за необхідності чергування у своїх навчальних корпусах, а також забезпечити контроль за дотриманням громадського порядку у гуртожитках на передодні та під час святкових днів.
6. Головному інженеру НТУУ “КПІ” Ковальову П.В. забезпечити у святкові дні цілодобове чергування ремонтної бригади для виконання усіх видів ремонтних робіт, а також безперебійне електро- і теплопостачання навчальних корпусів та гуртожитків, систем пожежної сигналізації.
Організувати чергування ремонтників-газоелектрозварників, слюсарів-сантехніків та електриків, забезпечити їх необхідним обладнанням.
Начальнику пожежної охорони Мединцеву М.М. забезпечити надійний протипожежний стан на період святкування в усіх гуртожитках НТУУ “КПІ”.
7. Директору студмістечка Іщенку О.А. забезпечити надійний пропускний режим і громадський порядок у гуртожитках університету.
Керівнику служби експлуатації студмістечка Ходаківському В.Л. забезпечити чергування необхідних інженерних служб по студмістечку НТУУ “КПІ”.
8. Директору НТО “КПІ-Телеком” Ілляшенко А.М. перевірити телефонний зв’язок в усіх гуртожитках НТУУ “КПІ”, а там де він відсутній, налагодити телефонний зв’язок з вахтерами.
9. Начальнику управління економіки та фінансів Субботіній Л.Г. оплатити працюючим у святкові дні згідно з даними табелю обліку відповідно до чинного законодавства.
10. Начальнику відділу контролю та супроводження договорів оренди Ломако В.О. довести зміст цього наказу до організацій, які мають орендні угоди з університетом, для узгодження режиму їх роботи в зазначені терміни.
11. Помічнику ректора Тетерятнику В.Д. довести зміст цього наказу до начальника 3 -го Територіального відділу міліції Солом’янського району м. Києва Стрижко В.І. для вжиття відповідних заходів з організації посиленої охорони правопорядку в корпусах, гуртожитках та на території НТУУ “КПІ” під час свят.
12. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Печеника М.В. та керуючого справами НТУУ “КПІ” Бабенко А.І.

РЕКТОР М.З.ЗГУРОВСЬКИЙ