НАКАЗ № 4-221 || 25.07.06 || Про внесення доповнень до наказу ректора НТУУ "КПІ" від 19 липня 2002 року № 4-76.

У зв’язку з необхідністю організації ведення обліку, приймання, зберігання і видачі медичного майна медичного пункту спеціального факультету Служби безпеки України у складі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” (далі-спеціальний факультет)

1. Закріпити за спеціальним факультетом приміщення № 23 (палата № 2) другого поверху будівлі 59/1 по вул. Московській, 45/1 в м. Києві.
2. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора з навчальної роботи Якименка Ю.І.
3. Наказ довести до особового складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації НТУУ “КПІ” в частині, що стосується.

Ректор НТУУ “КПІ” М. Згуровський