РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-12 від 20.02.2006 Про відзначення Дня захисника Вітчизни

З метою відзначення Дня захисника Вітчизни, який в Україні відмічається 23 лютого 2006 року

Пропоную:

1. Провести урочисті збори колективів в інститутах, на факультетах та в структурних підрозділах університету 22-23 лютого 2006 року, присвячені Дню захисника Вітчизни.
2. В інститутах, на факультетах організувати зустрічі учасників бойових дій, ветеранів Збройних Сил із студентами 1-х курсів.
3. Управлінню економіки та фінансів передбачити виділення коштів на закупівлю квітів і виготовлення листівок згідно кошторису.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Варламова Г.Б.

Ректор М. З. Згуровський

Четвер, Лютий 23, 2006 - 11:00