РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-14 || 17.03.06 || Про упорядкування обліку та сприяння якісній роботі членів експертної ради з навчальних видань

З метою упорядкування обліку та сприяння якісній роботі членів експертної ради з навчальних видань Методичної ради університету,
ПРОПОНУЮ:
1. Завідувачам кафедр при плануванні роботи кафедри на навчальний рік враховувати роботу членів експертної ради з навчальних видань щодо проведення експертизи навчальних видань в індивідуальних планах роботи викладачів у розділі «Методична робота» в обсязі 40 годин на рік.
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника навчально-методичного управління, голову експертної ради з навчальних видань В.І. Шеховцова.

Перший проректор
з навчальної роботи Ю.І. Якименко