РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-15 || 21.03.06 || Про використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян

Microsoft Office document icon 06_5-15.doc27 КБ

Постановою Кабінету Міністрів України №936 від 20.09.2005 р. затверджений Порядок використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Згідно з п.6 цієї Постанови НТУУ “КПІ” слід зареєструвати в Управлінні праці та соціального захисту населення Солом’янського району м.Києва. Для цього до відділу пільг та субсидій необхідно подати списки (реєстри) осіб постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС та копії документів, які підтверджують їх статус.
Деканам факультетів (директорам інститутів) необхідно взяти на контроль виконання цих положень та призначити на факультетах (інститутах) відповідальних за передачу вищевказаних документів до відділу пільг до субсидій Солом’янського району.

Проректор з науково-педагогічної роботи Г.Б.Варламов