РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-16 || 24.03.06 || Щодо забезпечення проведення виборів народних депутатів у Верховну Раду та місцеві органи самоврядування України 26 березня 2006 р.

У відповідності до Закону „Про вибори народних депутатів України” № 1665-ІV від 25 березня 2004 р. та Закону „Про вибори депутатів ВР АРК, місцевих рад та сільських, селищних , міських голів” №1667-ІV від 6 квітня 2006 р.:

1. Помічнику ректора В.Д.Тетерятнику спільно з 3-ім територіальним відділом міліції Солом’янського РУГУ МВД України в м.Києві, відділом ВОХОР та відділом СБ університету забезпечити цілодобове чергування співробітників вказаних підрозділів з 8 00 26 березня до 10 00 27 березня для охорони матеріальних цінностей корпусів і гуртожитків під час проведення виборів.

2. Керівнику АТП І.М.Костильову забезпечити роботу відповідальних осіб (адміністрації університету) та цілодобове чергування автотранспортних засобів у підпорядкування чергового по університету для допомоги виборчим дільницям під час проведення виборів.

3. Головному інженеру П.В.Ковальову, директору студмістечка О.А.Іщенку забезпечити чергування відповідних служб та співробітників для безперебійного живлення, освітлення приміщення виборчих дільниць, систем пожежогасіння та надання комунальних послуг

4. Керівникам факультетів/інститутів: Є.М.Письменному, О.А. Павлову, І.М.Астреліну, А.І. Міночкіну, А.В. Праховннку забезпечити цілодобове чергування відповідальних осіб у корпусах і гуртожитках університету для збереження матеріальних цінностей.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи Г.Б.Варламова.

Ректор М. З. Згуровський