РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-21 || 03.04.06 || Про оснащення гуртожитків комп’ютерною технікою з метою оперативного контролю за використанням ліжко-місць

Microsoft Office document icon 06_5-21.doc24 КБ

Для оснащення гуртожитків комп’ютерною технікою з метою оперативного контролю за використанням ліжко-місць,

ПРОПОНУЮ:
1. Головам координаційних рад гуртожитків (список додається) передати до закріплених за ними гуртожитків студмістечка університету комп’ютери модифікації від Pentium І.

2. Проректору з наукової роботи Ільченку М.Ю. забезпечити підключення комп’ютерів студмістечка до комп’ютерної мережі університету.

Ректор М.З. Згуровський