РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-97 || 14.11.06 || Про уточнення розкладів занять у зв’язку зі святкуванням Новорічних та Різдвяних свят.

Microsoft Office document icon 06_5-97.doc26 КБ

З метою якісного виконання графіку навчального процесу на 2006-2007 навчальний рік
П Р О П О Н У Ю
1. Директорам інститутів, деканам факультетів внести зміни у розклади занять та організувати проведення занять, запланованих на 1-4 січня 2007 року, у грудні місяці 2006 року.
2. У термін до 20.11.2006 року зміни у розкладах занять інститутів (факультетів) подати до навчального відділу університету (кімната 117-1).
3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника першого проректора, начальника навчально-організаційного управління Тимофєєва В.І.

Перший проректор Ю.І.Якименко