НАКАЗ № 4-83 || 03.04.07 || Про проведення вступного інструктажу при прийомі на роботу в Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 07_4-83.doc70.5 КБ

До виконання Закону України “Про охорону праці” і Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00- 4.12-05), затвердженого Наказом Державним комітетом України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 р. № 15, з метою підвищення якості знань працівників з питань охорони праці

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Програму вступного інструктажу з питань охорони праці для проведення з усіма працівниками, які приймаються на постійну або тимчасову роботу незалежно від їх освіти, стажу роботи та посади, а також з працівниками інших організацій, які прибули до університету і беруть безпосередню участь у виробничому процесі або виконують інші роботи для університету.
2. Для проведення вcтупного інструктажу з питань охорони праці призначити спеціалістів відділу охорони праці: Степаненко О.В., Луцика Е.Г., Беляєву В.Ф.
2.1. Вступний інструктаж проводити в кабінеті охорони праці з використанням сучасних засобів навчання та наглядових посібників за затвердженою програмою з урахуванням особливостей виробництва.
2.2. Запис про проведення вступного інструктажу проводити в журналі реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці, а також в заяві при прийомі на роботу при цьому обов’язково повинні бути підписи того, кого інструктували і того, хто інструктував.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника відділу охорони праці Гожана І.В.

Ректор НТУУ “КПІ” М.З.Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.