НАКАЗ № 2-151 || 02.11.09 || Про проведення конкурсу на номінації «Викладач-дослідник-2009», «Молодий викладач-дослідник-2009»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 09_2-151.doc92 КБ

На виконання рішення Вченої ради (протокол № 9 від 1 жовтня 2007 р.), з метою стимулювання штатних провідних викладачів та молодих викладачів університету, які поєднують сучасний рівень викладання з активною науковою діяльністю, широко залучають до наукового пошуку аспірантів і студентів

Н А К А З У Ю:
1. Оголосити конкурс на номінації «Викладач-дослідник» та «Молодий викладач-дослідник» у 2009 навчальному році. Департаменту науки та інноватики здійснити інформування про умови його проведення відповідно "Положення про конкурс на номінацію „Викладач-дослідник” та «Молодий викладач-дослідник». (Додаток 1).
2. Завідувачам кафедр НТУУ "КПІ":
- на засіданнях кафедр розглянути кандидатури викладачів, які пропонуються на конкурс. Витяг з протоколу засідання кафедри з прізвищами викладачів, що рекомендуються та заповнені анкети (Додаток 2) надати до організаційного відділу НДЧ Департаменту науки та інноватики (корп.1, к.138, тел.454-92-00, Савич О.В.) за встановленою формою до 1 грудня 2009 року.
3. Експертно-правовій комісії, науково-організаційній комісії та комісії з розподілу та контролю використання бюджетних коштів на науку Вченої ради університету розглянути кандидатури викладачів та рекомендувати кандидатури переможців конкурсу Вченій раді на затвердження.
4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на проректора з наукової роботи НТУУ «КПІ» Ільченко М.Ю.

Ректор Згуровський М.З.

Додатки в приєднаному файлі

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.