НАКАЗ № 1-4 || 14.01.10 || Про проведення Національного етапу Intel-Технo Україна міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel International Science and Engineering Fair у 2010 році

Завантажити оригінали документівРозмір
Файл 10_1-4.docx37.03 КБ

На виконання листа МОН України від 30.11.2009 року № 1/9-824 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Intel-Техно Україна-2010» та з метою впровадження програми «Майбутнє України» шляхом виявлення та підтримки представників обдарованої учнівської молоді, які проводять дослідження в різних сферах науки й техніки; розвитку інженерної та наукової думки серед молоді; популяризації серед молоді науки як професійної сфери; популяризації наукових та науково-технічних досліджень і розробок молодих учених

НАКАЗУЮ:

1. Провести Національний етап Intel-Технo Україна міжнародного конкурсу науково-технічної творчості учнів Intel International Science and Engineering Fair (далі Конкурс): заочний тур до 27 січня, очний - з 19 по 22 лютого 2010 року.
2. Призначити головою організаційного комітету Конкурсу першого проректора НТУУ «КПІ» Якименка Ю.І.
3. Затвердити склад організаційного комітету Конкурсу (Додаток 1).
4. Організацію та проведення Конкурсу покласти на Фізико-технічний інститут НТУУ «КПІ» (директор Новіков О.М.) та організаційний комітет Конкурсу.
5. Затвердити Програму Конкурсу (Додаток 2).
6. Сформувати журі Конкурсу до 10 лютого 2010 року (заступник голови організаційного комітету Новікова О.М.).
7. Фінансування Конкурсу здійснити за рахунок залучених спонсорських коштів, організаційних внесків учасників Конкурсу та позабюджетних коштів ФТІ НТУУ «КПІ», затвердити кошторис витрат Конкурсу (Додаток 3).
8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора НТУУ «КПІ» Якименка Ю.І.

Ректор НТУУ «КПІ» М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.