НАКАЗ № 4-427 || 06.12.10 || Про проведення ІV Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Моделювання та прогнозування економічних процесів»

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 10_4-427.doc97 КБ

З метою підвищення якості навчання, освітнього та наукового рівня студентів, аспірантів і молодих учених, а також розвитку і реалізації їх творчого потенціалу,

НАКАЗУЮ:
1. Провести ІV Міжнародну науково-практичну конференцію студентів, аспірантів і молодих учених «Моделювання та прогнозування економічних процесів» (далі – Конференція) 8-11 грудня 2010 р. на базі кафедри математичного моделювання економічних систем факультету менеджменту та маркетингу і Департаменту навчально-виховної роботи НТУУ «КПІ».
2. Затвердити склад організаційного та програмного комітетів Конференції та план проведення Конференції (додатки №№ 1, 2, 3).
3. Директору студмістечка (Іщенку О.А.) забезпечити поселення учасників Конференції у кількості 25 чоловік за їх рахунок.
4. Керівнику відділу технічних засобів навчання (Лазаренку В.В.) забезпечити надання технічних засобів для проведення пленарних та секційних засідань Конференції в аудиторії 155-1, Залі Вченої Ради університету згідно плану проведення Конференції (додаток №3).
5. Керівнику служби супроводу протокольних заходів (Шикаловій Л.М.) забезпечити надання приміщення клубу «Альма-матер» для проведення кава-брейків для учасників конференції, аудиторії 155-1, Зали Вченої Ради університету та інших приміщень для проведення пленарних та секційних засідань Конференції згідно плану проведення конференції (додаток №3).
6. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача кафедри математичного моделювання економічних систем, голову програмного комітету Конференції – Капустяна В.О.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.