НАКАЗ № 2-11 | 05.02.13 | Про здійснення заходів для забезпечення відповідності періодичних наукових друкованих видань НТУУ «КПІ» вимогам включення (їх) до переліку наукових фахових видань України

Завантажити оригінали документівРозмір
Microsoft Office document icon 13_2-11.doc41.5 КБ

Про здійснення заходів для забезпечення відповідності періодичних наукових друкованих видань НТУУ «КПІ» вимогам включення (їх) до переліку наукових фахових видань України згідно наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 р. № 1111 та реєстрації в наукометричних базах даних

На виконання рішення Вченої ради від 03.12.2012 р. щодо забезпечення відповідності наукових видань НТУУ „КПІ” вимогам включення їх до переліку наукових фахових видань України згідно з наказами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 р. № 1111, 1112 з метою підвищення рейтингу наукових видань НТУУ «КПІ» та створення умов для забезпечення підвищення рівня цитованості науковців НТУУ «КПІ»

НАКАЗУЮ:

1. Деканам факультетів, директорам інститутів, головним редакторам, відповідальним редакторам, редакторам наукових видань НТУУ „КПІ” забезпечити виконання заходів план-графіків щодо відповідності наукових видань НТУУ „КПІ” вимогам включення до Переліку наукових фахових видань України згідно від 17.10.2012 р. № 1111, виконання науковцями НТУУ «КПІ» вимог наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 17.10.2012 р. № 1112, підвищення рейтингу видання (Web-рейтинг) і, відповідно, НТУУ "КПІ" та як підсумок – підвищення рівня цитованості науковців НТУУ "КПІ" (Додатки 1-22).
2. Департаменту науки та інноватики після закінчення встановлених зазначеними план-графіками термінів підготувати пропозиції щодо доцільності продовження або припинення (у подальшому) фінансування науково-технічних видань НТУУ „КПІ.
3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Ректор М.З. Згуровський

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.