НАКАЗ № 1-293 | 03.11.14 | Про особливості підготовки, організації та проведення навчального процесу у весняному семестрі 2014-2015 навчального року

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_1-293.pdf183.2 КБ
Файл 2014_1-293i.pptx626.23 КБ

З метою виконання графіку навчального процесу та з урахуванням пропозицій МОН України, викладених в листі від 12.08.2014 року № 1/9-409 щодо необхідності врахування напруженої ситуації, що склалася, зокрема, в енергетичній галузі
НАКАЗУЮ:

1. Запровадити в університеті протягом чотирьох тижнів на початку весняного семестру 2014/2015 навчального року дистанційні елементи у навчанні із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій при опрацюванні теоретичного матеріалу, виконанні практичних та індивідуальних завдань (курсових проектів (робіт)).
2. Директорам інститутів, деканам факультетів:
- забезпечити безумовне і всеохоплююче навчання науково-педагогічних працівників (НПП) підрозділів за Програмою створення і використання веб-ресурсів навчальної дисципліни (Додаток 1).
- до 20.12.2014 р. завершити розробку та затвердження розкладів занять денної форми навчання на 2-й семестр 2014-2015 начального року;
- до 15.11.2014 року завершити розробку та затвердження розкладів роботи ДЕК у грудні 2014 року та лютому 2015 року;
- при складанні розкладів роботи ДЕК на лютий 2015 року передбачити використання мінімальної кількості навчальних приміщень з метою економії теплової та електричної енергії;
- забезпечити спільно з департаментом адміністративно-господарської роботи в приміщеннях, де будуть проводитись засідання ДЕК, підтримання необхідного температурного режиму.
3. Навчально-методичному комплексу «Інститут післядипломної освіти» (НМК «ІПО») (Малюкова І.Г.) протягом листопада-грудня 2014 р. організувати та забезпечити проведення короткотривалих тренінгів для науково-педагогічних працівників та керівних кадрів підрозділів університету за Програмою створення і використання веб-ресурсів навчальної дисципліни в рамках використання системи «Електронний кампус» у навчальній, методичній, науковій та організаційній діяльності.
4. Завідувачам кафедр:
- забезпечити розміщення до 20 січня 2015 р. усіма НПП кафедри відповідного навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін і кредитних модулів у системі «Електронний кампус» згідно з Переліком навчально-методичної документації дисципліни (кредитного модуля), зазначеного у Додатку 2, та надання контактної інформації (тел., електронна адреса, скайп тощо), яка буде доступна студентам у системі «Електронний кампус» та АС «Розклад занять»;
- взяти під контроль внесення до 5 грудня 2014 р. до системи «Електронний кампус» відповідальними за впровадження цієї системи на кафедрах назв навчальних дисциплін згідно з поточними робочими навчальними планами відповідних напрямів і спеціальностей;
- довести зміст даного наказу до студентів кафедри.
5. Навчально-методичному управлінню університету (Гожій С.П.) з 20 по 31 січня 2015 р. провести моніторинг наявних методичних матеріалів по дисциплінах та кредитних модулях кафедр відповідно до Додатку 2.
6. Директору КБ Інформаційних систем (Савицький А.Й.) :
- до 01 лютого 2015 року розробити і впровадити програмний модуль поточного контролю знань, умінь та навичок студентів;
- забезпечити доступ до системи «Електронний кампус» всім студентам і викладачам університету;
- з 02 лютого 2015 року забезпечити доступ НПП університету до комп'ютерних класів КБ Інформаційних систем (корпус 13) відповідно до окремих замовлень завідувачів кафедр.
7. Департаменту АГР (проректор Ковальов П.В.) у період січень-лютий 2015 р. забезпечити робочий режим у приміщеннях НТБ НТУУ «КПІ» та корпусу № 13 відповідно до санітарних норм.
8. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор М.З. Згуровський

До уваги студентів та викладачів!

Навчання у новому семестрі розпочнеться 2-го лютого у звичному (очному) режимі. Разом з тим буде проведено остаточне впровадження "електронного Кампусу" у систему навчання КПІ.

Звісно, якими будуть погодні умови у лютому невідомо, але адміністрація НТУУ "КПІ" робить все від неї залежене, щоб створити придатні умови для навчання в аудиторіях.

Проте, слід бути готовими і до тимчасової роботи в доволі прохолодних приміщеннях, оскільки міська система опалення не завжди забезпечує повноцінний обігрів будівель. Водночас, відповідальні служби університету активно вживатимуть заходів для вирішення проблеми теплозабезпечення.

З повагою, прес-секретар НТУУ "КПІ"

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.