НАКАЗ № 1-319 | 09.12.14 | Про проведення «Дня абітурієнта» в НТУУ «КПІ» 13 грудня 2014 року

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2014_1-319.pdf367.48 КБ

З метою проведення профорієнтаційної роботи з талановитою молоддю, залучення її до навчання в НТУУ «КПІ» та у зв’язку із закінченням 15 грудня 2014 року реєстрації осіб для участі в пробному незалежному зовнішньому оцінюванні,
НАКАЗУЮ:
1. Провести «День абітурієнта» в НТУУ «КПІ» (надалі «День абітурієнта») 13 грудня 2014 року.
Місцем проведення «Дня абітурієнта» визначити Велику фізичну аудиторію (корпус 1), 1-й поверх корпусу 1.
Час проведення «Дня абітурієнта»:
- з 10.30 – реєстрація учасників;
- 11.00 – 12.00 – загальні збори (інформація щодо Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2015 році, презентація факультетів/інститутів);
- 12.00 – 13.00 – інформація про навчальні підрозділи біля профорієнтаційних стендів.
2. Запропонувати навчальним підрозділам організувати День відкритих дверей факультету/інституту під час проведення «Дня абітурієнта» 13 грудня 2014 року з 13.00 до 15.00.
3. Для організації проведення «Дня абітурієнта» створити Організаційний комітет. Призначити головою Організаційного комітету «Дня абітурієнта» в НТУУ «КПІ» першого проректора Якименка Ю.І.
4. Затвердити склад Організаційного комітету (Додаток 1).
5. Заступнику голови приймальної комісії НТУУ «КПІ» Можаровському В.М.:
5.1. Підготувати та виступити з інформацією щодо Правил прийому до НТУУ «КПІ» у 2015 році;
5.2. Організувати виставлення на першому поверсі корпусу №1 профорієнтаційних стендів навчальних підрозділів НТУУ «КПІ»;
5.3. Організувати роботу консультативного пункту приймальної (відбіркових) комісій НТУУ «КПІ» біля профорієнтаційних стендів під час проведення заходу.
6. Директору Інституту моніторингу якості освіти НТУУ «КПІ» Ясінському В.В.:
6.1. Поінформувати слухачів Факультету довузівської підготовки (з м. Києва та з інших міст України) та забезпечити їх участь у «Дні абітурієнта»;
6.2. Забезпечити наявність рекламних матеріалів щодо традицій, досягнень НТУУ«КПІ» та його підрозділів в освітній, науковій та міжнародній діяльності.
7. Деканам факультетів, директорам інститутів:
7.1. Призначити організаторів участі навчального підрозділу у загальноуніверситетському заході та проведення Дня відкритих дверей факультету/інституту (якщо такий буде заплановано).
7.2. Визначити форму проведення Дня відкритих дверей у навчальному підрозділі (зустріч з керівниками кафедр, відеопрезентація, екскурсія до лабораторій, зустріч з видатними випускниками, інші заходи).
7.3. Забезпечити наявність рекламного матеріалу (листівок, буклетів) з інформацією про факультети/інститути.
7.4. Забезпечити розміщення інформації про «День абітурієнта» в НТУУ «КПІ» (анонс та звіт) на сайті навчального підрозділу.
7.5. Забезпечити участь студентів-волонтерів під час проведення «Дня абітурієнта» з 10.30 до 15.00 для організації допомоги старшокласникам та їх батькам.
7.6. Списки організаторів з контактною інформацією та інформацію про проведення Дня відкритих дверей у навчальному підрозділі (у разі його планування) надати до 12.00 12 грудня 2014 року до відділу профорієнтаційної роботи з молоддю (кімн. 198, корп.1) та на електронну адресу victoria_popova@ukr.net (тема повідомлення: День абітурієнта, назва факультету/інституту).
8. Директору Політехнічного ліцею НТУУ «КПІ» Киричкову Ю.В., директору Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Красюку Ф.М. забезпечити участь ліцеїстів 11-х класів у «Дні абітурієнта».
9. Начальнику відділу технічних засобів навчання Лазаренку В.В.:
9.1. Організувати фото- та відеозйомку (з виконанням подальшого монтажу та створенням відеоролика);
9.2. Забезпечити проведення «Дня абітурієнта» необхідними технічними засобами.
10. Проректору з науково-педагогічної роботи (навчально-виховна робота) Киричку П.О. організувати забезпечення охорони громадського порядку та збереження матеріальних цінностей під час проведення заходу;
11. Головному редактору газети «Київський політехнік» Янковому В.В.: 11.1. Забезпечити супровід на сайті НТУУ «КПІ»;
11.2. Висвітлити проведення заходу в засобах масової інформації;
12. Начальнику відділу профорієнтаційної роботи з молоддю Поповій В.Е. забезпечити інформування закладів освіти щодо проведення «Дня абітурієнта» та участь старшокласників м. Києва у заході;
13. Директору Державного політехнічного музею при НТУУ «КПІ» Писаревській Н.В. забезпечити проведення екскурсій у залах музею та територією НТУУ «КПІ» в «День абітурієнта» з 10.00 до 15.00.
14. Запропонувати Голові студентської ради Афанасьєву Д.В.:
14.1. Організувати розповсюдження інформації про захід у соціальних мережах;
14.2. Організувати реєстрацію учасників заходу;
15. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Ю.І. Якименка.
В.о. Ректора Ю.І. Якименко

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.