НАКАЗ № 2-17 | 12.02.15 | Про підсумки конкурсу НТУУ «КПІ» науково-дослідних робіт, які фінансуватимуться із загального фонду державного бюджету в 2015 році, та призначення керівників НДР та формування тематичного плану

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2015_2-17.pdf299.48 КБ

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 31.10.2014 № 1243 «Про результати конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» та наказу від 09.02.2015 р. «Про обсяги фінансування науково-дослідних робіт вищих навчальних закладів та наукових установ у 2015 році та формування тематичних планів».

НАКАЗУЮ:
1. Затвердити до виконання науково-дослідні роботи, які пройшли конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок та оцінювались секціями за фаховими напрямами Наукової ради Міністерства освіти і науки України, затверджені до включення в тематичний план робіт рішенням Вченої ради університету 02 лютого 2015 р, протокол №1, призначити керівників затверджених робіт і включити їх до переліку робіт, що фінансуються із коштів державного бюджету на 2015 рік (додаток 1).
2. Директорам інститутів, деканам факультетів, директорам НДІ, керівникам наукових підрозділів, керівникам робіт:
2.1. Забезпечити виконання затверджених робіт та цільове використання виділених коштів.
2.2. Подати до 15 березня 2015 р. до науково-дослідної частини НТУУ «КПІ» по кожній темі на затвердження:
а) технічне завдання,
б) калькуляцію кошторисної вартості в цілому за темою та окремо на поточний рік (вартість науково-дослідної роботи визначається щорічно відповідно до видатків, затверджених МОНУ).
2.3. Направити затверджені роботи на державну реєстрацію у відповідності до «Порядку державної реєстрації відкритих НДДКР і дисертацій».
3. Планово-економічній службі НДЧ НТУУ «КПІ» (Фінчук Т.К.) забезпечити оформлення фінансових документів усіх держбюджетних науково-дослідних робіт після затвердження та реєстрації технічних завдань.
4. Заступнику проректора з наукової роботи Ковалю О.В. забезпечити:
- організацію розгляду та нормоконтроль технічних завдань;
- формування та подання на затвердження тематичного плану науково-дослідних робіт НТУУ «КПІ», що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету Міністерством освіти і науки України.
6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Проректор з наукової роботи М.Ю. ІЛЬЧЕНКО

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.