Наказ № 2-93 від 4.07.2016 Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2016_2-93.pdf664.63 КБ

З метою ефективного використання коштів державного бюджету, що вивільняться після завершення НДР у 2016 році та своєчасного надання пропозицій від університету для участі в конкурсі Міністерства освіти і науки України
НАКАЗУЮ:

1. Оприлюднити наказ Міністерства освіти і науки України № 717 від 30.06.2016р. «Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» (Додаток 1).
2. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) організувати проведення конкурсу НТУУ «КПІ» наукових робіт, виконання яких розпочнеться в 2017 році за рахунок коштів державного бюджету,
3. Директорам інститутів, деканам факультетів, керівникам наукових структурних підрозділів провести перший етап розгляду запропонованих проектів у рамках окремих навчально-наукових комплексів чи факультетів. Підготувати проекти відповідно до форм, встановлених міністерством, для:
- проектів фундаментального і прикладного дослідження (Додаток 2),
- проектів науково-технічної (експериментальної) розробки (Додаток 3).
4. Вченим радам інститутів, факультетів, наукових підрозділів здійснити заходи щодо залучення до керівництва конкурсних тем насамперед результативно працюючих керівників з підготовки наукових кадрів та впровадження результатів наукових досліджень, більш активної участі молоді у виконанні наукових тем; розглянути проекти, які пропонуються на конкурс фахівцями відповідних підрозділів, і на конкурсних засадах відібрати проекти для загальноуніверситетського етапу, які за результатами внутрішньої експертизи отримали найвищі оцінки та визнані роботами високого наукового рівня.
5. Звернути увагу керівників при підготовці запитів на те, що відбір проектів та прийняття рішень щодо подальшого їх розгляду та фінансування буде здійснюватись як на рівні університету, так і на рівні міністерства з урахуванням кожного пункту вимог МОН України.
6. З метою забезпечення оптимізації кількості проектів наукових досліджень і розробок та запобіганню розпорошення бюджетних коштів на їх виконання при формуванні тематики наукових досліджень і розробок орієнтуватись на вирішення актуальних проблем у сфері розвитку науки та економіки, зокрема шляхом формування міждисциплінарної тематики зазначених проектів.
7. Керівникам підрозділів спрямувати зусилля на об'єднання наукових колективів з метою формування проектів з більш високим сукупними науковими показниками та запланованою вартістю робіт.
8. При підготовці розрахунків фінансових витрат на виконання проекту передбачити кошти на придбання витратних матеріалів та обладнання; відрядження; публікацію статей у журналах, що входять до наукометричних баз даних; заходи, на оплату послуг з проходження процедури набуття та охорони об'єктів прав інтелектуальної власності.
9. При здійсненні відбору надавати перевагу проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, мають прикладні результати подвійного використання, а також конкурентоспроможні на світовому ринку та спрямовані на використання у соціальній сфері, виробництві, навчальному процесі.
10. Керівникам підрозділів подати до організаційно-аналітичного відділу НДЧ (корп. 1, кімн. 259а, тел. 204-92-01) до 20 липня 2016 р. відібрані проекти на нові роботи для реєстрації за встановленими формами (Додатки 2-3) в електронному та роздрукованому (1 прим.) вигляді.
11. Науково-дослідній частині (О.В. Коваль) організувати проведення експертизи наукових робіт, поданих на конкурс, до 12 серпня 2016 р.
12. Організаційно-аналітичному відділу НДЧ (О.В. Савич) підготувати та подати до департаменту наукової діяльності та ліцензування вищих навчальних закладів МОН України проекти, які в результаті конкурсного відбору отримали найвищі оцінки і рекомендуються Вченою радою до участі в конкурсі на рівні міністерства.
13. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Проректор з наукової роботи М.Ю. Ільченко

Понеділок, Липень 4, 2016 - 12:00 to Середа, Липень 20, 2016 - 18:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.