Втратив чинність НАКАЗ № 1-261 від 28.07.2017 Про затвердження Положення про преміювання працівників і здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та WOS

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_1-261.pdf1.02 МБ

З метою підвищення рівня наукових досліджень та якості підготовки випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського шляхом інтеграції результатів наукової та освітньої складових діяльності працівників і здобувачів вищої освіти університету, заохочення дослідників до оприлюднення результатів їхньої роботи у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science Core Collection, та зростання рейтингу університету
НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про преміювання працівників і здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського за публікації у виданнях, що індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus та Web of Science (Додаток 1).
2. Затвердити склад робочої групи із представників Департаменту науки та інноватики, Науково-технічної бібліотеки ім. Г. І. Денисенка, Департаменту економіки та фінансів, ініціативної наукової спільноти університету (Додаток 2).
3. Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка забезпечити моніторинг публікаційної активності наукових та науково-педагогічних працівників університету в міжнародних наукометричних базах даних Web of Science Core Collection та Scopus, проводити аналіз даних, зазначених у заявці на преміювання, візувати заявку та передавати для подальшого розгляду робочою групою (відповідальна особа - зав. відділу НТБ Кулик Євгенія Володимирівна, читальний зал № 9, тел. 204-96-72, e.kulyk@library.kpi.ua).
4. Результати виконання наказу розглянути на засіданні науково-організаційної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського у грудні 2017 року.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з наукової роботи М. Ю. Ільченка та проректора з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) М. О. Новікова.

Ректор М. 3. Згуровський

П'ятниця, Липень 28, 2017 - 12:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.