РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-132 від 08.09.2017 Про схвалення «Методичних рекомендацій з реалізації та управління спільними освітніми проектами КПІ ім. Ігоря Сікорського з іноземними партнерами»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2017_5-132.pdf2.23 МБ

З метою введення в практику міжнародної діяльності Регламенту управління освітніми проектами із зарубіжними партнерами в КПІ Ім. Ігоря Сікорського, введеного в дію розпорядженням від 26 липня 2017 року №5/116 «Про затвердження Регламенту управління освітніми проектами із зарубіжними партнерами в КПІ ім, Ігоря Сікорського»,

ПРОПОНУЮ:

1. Схвалити «Методичні рекомендації з реалізації та управління спільними освітніми проектами КПІ ім. Ігоря Сікорського з іноземними партнерами» (далі - Методичні рекомендації), додаток № 1.

2. Рекомендувати деканам факультетів, директорам інститутів, їх заступникам з міжнародної діяльності, завідувачам кафедр, керівникам міжнародних офісів та інших підрозділам університету, які працюють в сфері міжнародної діяльності, використовувати Методичні рекомендації в поточній діяльності.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника керівника ДМС та Координаційної групи по поглибленню інтернаціоналізації університету К.В. Юдкову.

Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зав'язки) С.І. Сидоренко

П'ятниця, Вересень 8, 2017 - 14:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.