втратив чинність НАКАЗ № 1-180 від 21.05.2018 Про запровадження системи запобігання та виявлення академічного плагіату в КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_1-180.pdf1.38 МБ

З метою врегулювання процедури запобігання та виявлення плагіату в академічних текстах за авторства працівників та здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського, сприяння дотриманню вимог наукової етики та поваги до інтелектуальних надбань, активізації самостійності й індивідуальності під час створення авторського твору та усвідомлення відповідальності за порушення загальноприйнятих правил цитування, на виконання Наказу № 1-437 від 18.12.2017 р. «Про забезпечення функціонування системи запобігання академічному плагіату в КПІ ім. Ігоря Сікорського»,
НАКАЗУЮ:

1. Впровадити систему запобігання та виявлення академічного плагіату в текстах за авторства працівників та здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського шляхом перевірки академічних текстів на плагіат з використанням спеціалізованої Системи виявлення збігів/ідептичпості/схожості текстів з 21.05.2018 р.
2. Затвердити Тимчасове Положення про систему запобігання академічному плагіату в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 1).
3. Директорам інститутів, деканам факультетів, завідувачам кафедр, керівникам наукових підрозділів, ученому секретарю, головам спеціалізованих вчених рад, директору науково-технічної бібліотеки, головним редакторам наукових видань, головам організаційних комітетів наукових конференцій упровадити в дію Тимчасове Положення, донести його зміст до відома працівників університету та здобувачів вищої освіти, виявляти та попереджувати факти академічного плагіату відповідно до Тимчасового Положення.
4. Контроль за виконанням Наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І. та проректора з наукової роботи Ільченка М. Ю.
Ректор
М. 3. Згуровський

Понеділок, Травень 21, 2018 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.