НАКАЗ № 1-76 від 25.02.2020 Про затвердження Положення про систему запобігання академічному плагіату

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_1-76.pdf4.61 МБ

З метою врегулювання процедури запобігання та виявлення плагіату в академічних текстах за авторства працівників та здобувачів вищої освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського, сприяння дотримання вимог наукової етики та поваги до інтелектуальних надбань, активізації самостійності й індивідуальності під час створення авторського твору та усвідомлення відповідальності за порушення загальноприйнятих правил цитування, на виконання Наказу від 18.12.2017р. № 1-437

НАКАЗУЮ

1. Затвердити Положення про систему запобігання академічному плагіату в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (додаток 1).
2. Директорам інститутів, деканам факультетів, завідувачам кафедр, керівникам наукових підрозділів, ученому секретарю, головам спеціалізованих вчених рад, директору науково-технічної бібліотеки, головним редакторам наукових видань, головам організаційних комітетів наукових конференцій упровадити в дію Положення, донести його зміст до відома працівників університету та здобувачів вищої освіти, виявляти та попереджувати факти академічного плагіату відповідно до Положення.
3. Вважати таким що втратив чинність наказ від 21.05.2018 № 1/180 Про запровадження системи та виявлення академічного плагіату КПІ ім.Ігоря Сікорського.
4. Контроль за виконанням Наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Лютий 25, 2020 - 15:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.