РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 5-18 від 05.02. 2018 Про порядок ліквідації студентами академічної заборгованості з дисципліни «Фізичне виховання»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_5-18.pdf524.29 КБ

З метою створення сприятливих умов ліквідації академічної заборгованості з дисципліни «Фізичне виховання»,

1. Дозволити студентам ліквідацію академічної заборгованості з дисципліни «Фізичне виховання» в другому семестрі 2017/2018 н.р. за індивідуальним графіком, затвердженим завідувачем кафедри фізичного виховання та під керівництвом призначеного ним викладача.

2. Затвердити Порядок оформлення індивідуального графіку ліквідації академічної заборгованості з дисципліни «Фізичне виховання» (додаток 1).

3. Встановити кінцевий термін ліквідації академічної заборгованості з дисципліни «Фізичне виховання» та отримання заліку за попередній навчальний семестр до початку екзаменаційної сесії в другому семестрі 2017/2018 н.р.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з науково-педагогічної роботи П.О. Киричка

Перший проректор Ю.І. Якименко

Додаток 1
Порядок оформлення індивідуального графіку ліквідації заборгованості з дисципліни «Фізичне виховання»

1. Студент, що має заборгованість з дисципліни «Фізичне виховання», звертається з заявою на ім'я завідуючого кафедрою фізичного виховання КПІ ім. Ігоря Сікорського, де вказано кількість пропущених занять без поважної причини, з проханням дозволити ліквідацію поточної заборгованості.

2. З метою контролю процесу ліквідації заборгованості з фізичного виховання з боку адміністрації факультету/інституту, де навчається студент, на заяві необхідно отримати візу погодження декана факультету/директора інституту або його заступника з навчально-виховної роботи.

3. Завідуючий кафедрою фізичного виховання спільно з відповідальним за напрям фізичного виховання на факультеті/інституті, де навчається студент, узгоджують графік ліквідації заборгованості з кінцевою датою отримання заліку з фізичного виховання за попередній семестр без переносу заборгованості на наступний семестр.

4. Індивідуальний графік ліквідації заборгованості контролюється викладачем, відповідальним за фізичне виховання на факультеті/інституті та завідуючим кафедри фізичного виховання сумісно з заступником декана з навчально-виховної роботи.

5. Студент письмово дає згоду на ліквідацію заборгованості за погодженим індивідуальним графіком

6. При розробці індивідуального графіку ліквідації заборгованості дотримуватись норми фізичної активності - не більше одного заняття на день.

7. Ліквідація поточної заборгованості з «Фізичного виховання» візується завідуючим кафедрою фізичного виховання в Індивідуальному графіку, на підставі чого деканатом факультету/інституту, де навчається студент, надається індивідуальна заліково-екзаменацїйна відомість для виставлення оцінки з заліку за відповідний семестр.

Понеділок, Лютий 5, 2018 - 10:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.