РОЗПОРЯДЖЕННЯ 5-70 від 27.04.2018 Про втрату чинності розпорядження №5-48 «Про призначення відповідальних осіб та проведення перевірки протипожежного стану територій, будівель та споруд КПІ ім. Ігоря Сікорського» від 30 березня 2018 року та розпорядження

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_5-70.pdf2.29 МБ

У зв'язку з виробничою необхідністю та з метою посилення контролю за дотриманням вимог діючих норм та «Правил пожежної безпеки в Україні» на території Університету,
ПРОПОНУЮ:

1. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження №5-48 «Про призначення відповідальних осіб та проведення перевірки протипожежного стану територій, будівель та споруд КПІ ім. Ігоря Сікорського» від 30 березня 2018 року та розпорядження №5-51 «Про внесення змін до розпорядження №5-48» від 03 квітня 2018 року.
2. Затвердити у новій редакції список відповідальних осіб за протипожежний стан на об'єктах студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 1).
3. Затвердити у новій редакції список відповідальних осіб за протипожежну безпеку на території навчальних корпусів КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 2).
4. Затвердити у новій редакції список відповідальних осіб за протипожежну безпеку у структурних підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського (Додаток 3).
5. Директору студмістечка Іщенку О.А. та відповідальним особам за протипожежний стан на об'єктах студмістечка організувати та забезпечити проведення перевірок стану пожежної безпеки на території студмістечка.
6. Деканам факультетів/директорам навчально-наукових інститутів та відповідальним особам за протипожежний стан організувати та забезпечити проведення перевірок стану пожежної безпеки на території навчальних корпусів.
7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на проректора з адміністративно-господарської роботи Ковальова П.В.
Ректор
М.З. Згуровський

П'ятниця, Квітень 27, 2018 - 16:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.