НАКАЗ № 7-153 від 06.12.2018 Про затвердження Положення про кафедру інформаційно-вимірювальної техніки та Положення про кафедру автоматизації експериментальних досліджень Приладобудівного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_7-153.pdf3.75 МБ

З метою приведення до єдиного стандарту положень про структурні підрозділи та відповідно до наказу від 08 лютого 2018 року №7/9 «Про внесення змін до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського (реорганізація Факультету авіаційних і космічних систем , кафедр ММІ, ФЕА та наукових підрозділів)»,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про кафедру інформаційно-вимірювальної техніки Приладобудівного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 1).
2. Затвердити Положення про кафедру автоматизації експериментальних досліджень Приладобудівного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 2).
3. Затвердити в новій редакції структуру Приладобудівного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 3).
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор МЗ.Згуровський

Четвер, Грудень 6, 2018 - 11:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.