НАКАЗ № 7-94 від 17.09.2018 Про створення Навчально-практичного відділу інформаційного забезпечення «Медіацентр КПІ» та перейменування Відділу медіа-комунікацій

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2018_7-94.pdf2.47 МБ

З метою висвітлення діяльності КПІ ім. Ігоря Сікорського та впровадження в навчальний процес практичної підготовки в сфері телемовлення, радіомовлення та журналістики та відповідно до рішення Вченої ради від 10 вересня 2018 року (Протокол №8),

НАКАЗУЮ:

1. Створити Навчально-практичний відділ інформаційного забезпечення «Медіацентр КПІ» (далі - Медіацентр КПІ).
2. Включити Медіацентр КПІ до складу Департаменту навчально-виховної роботи (далі - ДНВР) Університету.
3. Затвердити Положення про Навчально-практичний відділ інформаційного забезпечення «Медіацентр КПІ» Департаменту навчально-виховної роботи Університету (Додаток І).
4. Затвердити організаційну структуру Департаменту навчально-виховної роботи Університету (Додаток 2).
5. Внести зміни та затвердити в новій редакції Положення про Департамент навчально-виховної роботи Університету (Додаток 3).
6. Перейменувати Відділ медіа-комунікацій у Відділ зв'язків із засобами масової інформації (далі - Відділ зв'язків із ЗМІ).
7. Затвердити Положення про Відділ зв'язків із засобами масової інформації Університету (Додаток 4).
8. Закріпити за Медіацентром КПІ приміщення: №№6, 7, 8, 25 (літ.4 №22, 23, 24, 25 згідно плану за поверхами) першого поверху загальною площею 74,6 м2, №№27, 28 (літ.9 №1,2 згідно плану за поверхами) другого поверху загальною площею 69,8 м2 навчального корпусу №6.
9. Покласти виконання обов'язків начальника навчально-практичного Відділу інформаційного забезпечення «Медіацентр КПІ» на проф. факультету менеджменту та маркетингу Семенченко Наталію Віталіївну.
10. Внести зміни та затвердити в новій редакції функціональні обов'язки проректора з науково-педагогічної роботи (навчально-виховний напрям) Киричка П.О. (Додаток 5).
11. Директорам видавничо-поліграфічного інституту, інституту телекомунікаційних систем, деканам факультету електроніки, факультету інформатики та обчислювальної техніки, радіотехнічного факультету та факультету менеджменту та маркетингу спільно з начальником навчально-практичного Відділу інформаційного забезпечення «Медіацентр КПІ» організувати проведення навчального процесу (проведення практичних занять) на базі Медіацентру КПІ.
12. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. внести зміни до штатного розпису Університету та подати його на затвердження.
13. Начальнику Медіацентру КПІ розробити перспективний план розвитку «Медіацентру КПІ», програм телемовлення, програм радіомовлення та подати його на затвердження до 01 жовтня 2018 року.
14. Визнати таким, що втратили чинність, пункт 3 та пункт 4 наказу №7-60 від 23 липня 2018 року «Про затвердження Положення про Департамент навчально-виховної роботи, Положення про Відділ академічної мобільності, Положення про Відділ стипендіального забезпечення КПІ ім.Ігоря Сікорського».
15. Визнати таким, що втратив чинність, Додаток 5 до наказу №7-43 від 01 червня 2018 року «Про внесення змін до структури управління КПІ ім.Ігоря Сікорського (питання розподілу повноважень у роботі зі студентським організаціями та зверненнями громадян)».
16, Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічпої роботи (навчальпо-виховний напрям) Киричка П.О.
Ректор М.З. Згуровськнй

Понеділок, Вересень 17, 2018 - 16:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.