НАКАЗ № 7-307 від 05.12.2019 Про зміни організаційній структурі Факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-307.pdf553.35 КБ

У зв'язку зі змінами в організаційній структурі Факультету електроніки і відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 04 листопада 2019 року (Протокол № 10),

НАКАЗУЮ:

1 3 03.02.2020р. реорганізувати шляхом злиття:
1.1. Кафедру акустики та акустоелектроніки та Кафедру звукотехніки та реєстрації інформації та створити на їх базі Кафедру акустичних та мультимедійних електронних систем.
1.2. Кафедру промислової електроніки та Кафедру електронних приладів і пристроїв та створити на їх базі Кафедру електронних пристроїв та систем.
2 3 03.02.2020р. до оголошення відповідного конкурсу призначити виконуючим обов'язки завідувача:
2.1. Кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем - д.т.н., проф. Найду Сергія Анатолійовича.
2.2. Кафедри електронних пристроїв та систем - д.т.н. проф. Ямненко Юлію Сергіївну.
3 Директору Департаменту якості освітнього процесу Жученку О.А.:
3.1. визначити закріплення за новоствореними кафедрами спеціальностей та освітніх програм підготовки фахівців за трьома циклами;
3.2. провести перевірку новостворених кафедр на повну відповідність умовам акредитації, спеціальності, освітнім програмам, включаючи назви новостворених кафедр.
4 Декану Факультету електроніки Жуйкову В,Я. спільно з д.т.н., проф. Найдою С.А. та д.т.н. проф. Ямненко Ю.С. організувати роботу з підготовки до акредитації освітніх програм новостворених кафедр.
5 Декану Факультету електроніки Жуйкову В.Я. в місячний термін подати на затвердження організаційну структуру Факультету електроніки, Положення про Факультет електроніки та про новостворені кафедри.
6 Декану Факультету електроніки Жуйкову В.Я. спільно з Головним бухгалтером Субботіною Л.Г. в термін до 27.01.2020 року підготувати та подати на затвердження проект штатного розпису новостворених кафедр та ввести його в дію з 03.02.2019 р.
7 Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. створити комплексну інвентаризаційну комісію для забезпечення прийому-передачі матеріальних цінностей структурних підрозділів, що реорганізуються.
8 Начальнику ВКАС Андрейчук Л.П. довести даний наказ до відома працівників, провести переміщення або звільнення працівників за скороченням штату згідно з чинним законодавством відповідно до затвердженого штатного розпису.
9 Контроль за виконанням наказу покладаю на першого проректора Якименко ІО.І.

Понеділок, Березень 2, 2020 - 14:30

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.