НАКАЗ № 7-310 від 10.12.2019 Про затвердження Типової форми контракту з науково-педагогічним працівником, який пройшов конкурсний відбір

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-310.pdf2.19 МБ

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність» та «Порядку проведення конкурсного відбору або обрання за конкурсом при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів)», затвердженого наказом ректора Університету, а також із метою підвищення ефективності й оперативності організації роботи з документами, уніфікації їх форм

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити в новій редакції Типову форму контракту з науково-педагогічним працівником, який пройшов конкурсний відбір (додаток 1) і запровадити його в дію з дати підписання цього наказу.
2. Вважати таким, що втратив чинність додаток 1 до наказу № 7/204 віл 02.08.2019 р. «Про затвердження Типової форми контракту з науково-педагогічним працівником, який пройшов конкурсний відбір, і внесення змін де наказу № 1 - 61 від 10.03.2016 р. «Про затвердження форм контрактів науково-педагогічних працівників».
3. Начальнику ВКАС Андрейчук Л.П., директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів забезпечити використання затвердженої Типової форми контракту під час прийняття на роботу науково-педагогічного працівника який пройшов конкурсний відбір.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.

Ректор М.З.Згуровський

Вівторок, Грудень 10, 2019 - 10:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.