НАКАЗ № 7-314 від 13.12.2019 Про зміни в організаційній структурі факультету електроніки КПІ ім. Ігоря Сікорського

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-314.pdf544.42 КБ

У зв'язку зі змінами в організаційній структурі факультету електроніки і відповідно до рішення Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 04 листопада 2019 року (Протокол № 10),

НАКАЗУЮ:

1. З 03.02.2020 р. реорганізувати шляхом злиття:
1.1. кафедру акустики та акустоелектроніки та кафедру звукотехніки та реєстрації інформації та створити на їх базі кафедру акустичних та мультимедійних електронних систем;
1.2. кафедру промислової електроніки та кафедру електронних приладів і пристроїв та створити на їх базі кафедру електронних пристроїв та систем.
2. З 03.02.2020 р. до оголошення відповідного конкурсу призначити виконуючим обов'язки завідувача:
2.1. кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем - д.т.н., проф. Найду Сергія Анатолійовича;
2.2. кафедри електронних пристроїв та систем - д.т.н. проф. Ямненко Юлію Сергіївну.
3. Директору департаменту якості освітнього процесу Жученку О.А.:
3.1. визначити закріплення за новоствореними кафедрами спеціальностей та освітніх програм підготовки фахівців за трьома циклами;
3.2. провести перевірку новостворених кафедр на повну відповідність умовам акредитації, спеціальності, освітнім програмам, включаючи назви новостворених кафедр.
4. Декану факультету електроніки Жуйкову В.Я. спільно з д.т.н., проф, Найдою С.А. та д.т.н. проф. Ямненко Ю.С. організувати роботу з підготовки до акредитації освітніх програм новостворених кафедр.
5. Декану факультету електроніки Жуйкову В.Я. в місячний термін .подати на затвердження організаційну структуру факультету електроніки, положення про факультет електроніки та про новостворені кафедри.
6. Декану факультету електроніки Жуйкову В.Я. спільно з головним бухгалтером Субботіною Л.Г. в термін до 27.01.2020 р. підготувати та подати на затвердження проект штатного розпису новостворених кафедр та ввести його в дію з 03.02.2020 р.
7. Головному бухгалтеру Субботіній Л.Г. створити комплексну інвентаризаційну комісію для забезпечення прийому-передачі матеріальних цінностей структурних підрозділів, що реорганізуються.
8. Начальнику відділу кадрів Андрейчук Л.ГІ. довести даний наказ до відома працівників, провести переміщення або звільнення працівників за скороченням 'штату згідно з чинним законодавством відповідно до затвердженого штатного розпису.
9. Визнати таким, що втратив чинність наказ № 7/307 від 05.12.2019 р. «Про зміни в організаційній структурі факультету електроніки КП! ім. Ігоря Сікорського».
10. Контроль за виконанням наказу покладаю на першого проректора Якименка ІО.І.
Ректор М.З.Згуровський

Понеділок, Лютий 3, 2020 - 10:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.