Втратив чинність НАКАЗ № 7-316 від 13.12.2019 Про зміну назви структурного підрозділу КПІ і затвердження Положення про центр підвищення кваліфікації працівників Мінекоенерго України навчально-методичного комплексу "Інститут післядипломної освіти"

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2019_7-316.pdf2.18 МБ

У зв'язку з реорганізацією Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (скорочена назва: Міненерговугілля) шляхом приєднання до новоутвореного Міністерства енергетики та захисту довкілля України (скорочена назва: Мінекоенерго) згідно з постановами Кабінету Міністрів України №829 від 02.09.2019 "Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчою влади" і №847 від 18.09.2019р. "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України", а також з метою приведення до єдиного стандарту положень про структурні підрозділи КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідно до Типового положення про структурний підрозділ КПІ ім. Ігоря Сікорського (наказ від 04.11.2019 р.№7/276)

НАКАЗУЮ:

1. Перейменувати Центр підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Міненерговугілля НМК "ЩО" КПІ ім. Ігоря Сікорського (скорочена назва підрозділу: ЦПК Міненерговугілля) у центр підвищення кваліфікації працівників Мінекоенерго НМК "ІПО" КПІ ім. Ігоря Сікорського (нова скорочена назва підрозділу: ЦПК Мінекоенерго).
2. Затвердити у новій редакції Положення про центр підвищення кваліфікації працівників Мінекоенерго України навчально-методичного комплексу "Інститут післядипломної освіти" Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" (додаток 1).

3. Визнати таким, що втратило чинність, Положення про Центр підвищення кваліфікації керівників і спеціалістів Міненерговугілля України Навчально-методичного комплексу "Інститут післядипломної освіти", затвердженого наказом ректора від 27.03.2017 р.№7-26 .
4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Ю.І. Якименка.
Ректор
М.З. Згуровський

П'ятниця, Грудень 13, 2019 - 16:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.