НАКАЗ № 1-268 від 08.09.2020 Про проведення самоаналізу діяльності кафедр університету

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_1-268.pdf2.22 МБ

З метою визначення відповідності кафедр університету за основними напрямами їх діяльності вимогам Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», ліцензійним та акредитаційним умовам 3-х рівнів підготовки

НАКАЗУЮ:

1. Директорам інститутів, деканам факультетів спільно з департаментом якості освітнього процесу (Жученко О.А.) в період з 14.09 по 20.10.2020 р. організувати і провести самоаналіз діяльності кафедр університету та визначити відповідність їх показників критеріям внутрішньої акредитації (додатки 1 і 2).
2. Відділу акредитації (Мельниченко С.В.):
- до 14.09.2020 р. розробити форми та зміст матеріалів самоаналізу та довести їх до всіх структурних підрозділів, які залучаються до внутрішньої акредитації;
- організувати і провести (з урахуванням умов карантину) методичні семінари з питань проведення процедури самоаналізу та відпрацювання необхідних звітних матеріалів;
- здійснювати методичне супроводження роботи кафедр з відпрацювання матеріалів самоаналізу;
- до 15.11.2020 р. провести експертизу матеріалів самоаналізу, їх відповідність вимогам нормативних документів та критеріям внутрішньої акредитації, підготувати узагальнену інформацію щодо результатів проведення самоаналізу.
3. Директорам інститутів/деканам факультетів створити і очолити інститутські/факультетські акредитаційні комісії, до складу яких залучити: заступників директорів інститутів/деканів факультетів з навчально-методичної роботи та наукової роботи, завідувачів випускових кафедр. Акредитаційним комісіям узагальнити результати самоаналізу кафедр і надати матеріали до відділу акредитації та ліцензування ДЯОП (в електронному і друкованому вигляді до кімн. 301-1, 303-1).
4. Завідувачам кафедр створити і очолити робочі групи з відпрацювання матеріалів самоаналізу, провести засідання кафедр з обговоренням цих матеріалів та надати їх до 19.10.2020 р. до акредитаційних комісій інститутів/факультетів для розгляду і затвердження директором інституту/деканом факультету.
5. Департаментам університету за зверненням директорів інститутів/деканів факультетів, завідувачів кафедр, співробітників відділу акредитації та ліцензування надавати необхідну інформацію за напрямами їх діяльності.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.

Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Вівторок, Вересень 8, 2020 - 18:15

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.