НАКАЗ № 7-17 від 29.01.2020 Про створення лабораторій на факультеті електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-17.pdf1.02 МБ

Відповідно до рішення Вченої ради Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» від 20 січня 2020 року (Протокол № 1),

НАКАЗУЮ:

1. Створити в складі факультету електроніки (далі ФЕЛ):
1.2. Навчально-наукову лабораторію комп'ютерного моделювання фізичних процесів в електроніці та плазмових технологіях;
1.3. Навчально-наукову лабораторію електронних засобів кіновиробництва та оброблення аудіовізуальної інформації.
2. Затвердити :
2.2. Положення про йавчально-наукову лабораторію комп'ютерного моделювання фізичних процесів в електроніці та плазмових технологіях Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 1).
2.3. Положення про навчально-наукову лабораторію електронних засобів кіновиробництва та обробленим аудіовізуальної інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (Додаток 2).
3. Розмістити :
3.2. Навчально-наукову лабораторію комп'ютерного моделювання фізичних процесів в електроніці та плазмових технологіях на території ФЕЛ, у кімнатах 01, 03;
3.3. Навчально-наукову лабораторію електронних засобів кіновиробництва та оброблення аудіовізуальної інформації на території ФЕЛ, у кімнаті 206А, 416;
4. Призначити:
4.2. Завідувача навчально-наукової лабораторії комп'ютерного моделювання фізичних процесів в електроніці та плазмових технологіях Шинкаренка В.Г. та наукових керівників професора, д.т.н. Писаренка Л.Д., професора, д.т.н. Кузьмичєва А.1.
4.3. Завідувача навчально-наукової лабораторії електронних засобів кіновиробництва та оброблення аудіовізуальної інформації Шведіна P.M. та наукового керівника доцента, к.т.н. Поповича П.В.
5. В строк до 16.03.2020р. Декану ФЕЛ Жуйкову В.Я. разом з юридичним управлінням подати нову редакцію структури ФЕЛ.
6. Начальнику Відділу кадрів Андрейчук Л.П. ознайомити працівників і вжити заходів на виконання цього наказу в установленому законодавством порядку.
7. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю. І.
Ректор Ап^^ Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

Середа, Лютий 5, 2020 - 11:00

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.