НАКАЗ № 7-184 від 09.10.2020 Про «Концепцію системи роботи університету з набору іноземних громадян на навчання та роботи з ними в період навчання - за нових умов»

Завантажити оригінали документівРозмір
PDF icon 2020_7-184.pdf3.68 МБ

З метою поглиблення процесів інтернаціоналізації КПІ ім. Ігоря Сікорського (далі - Університет), посилення позицій в світових рейтингах університетів за параметрами інтернаціоналізації та збільшення внеску до бюджету Університету від навчання іноземних громадян, а також на виконання вимог наказу ректора від 20.07.2020 № 7-123 «Про вдосконалення системи управління університетом»,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити «Концепцію системи роботи університету з набору іноземних громадян на навчання та роботи з ними в період навчання - за нових умов» (далі -Концепція) (Додаток 1).
2. Координаційній раді з питань набору іноземних громадян на навчання в Університеті та роботи з ними в період навчання, сформованій розпорядженням від 31.07.2020 № 5/143, спільно із профільними департаментами, деканами факультетів, директорами інститутів, завідувачами кафедр забезпечити протягом жовтня-грудня 2020 року реалізацію заходів по впровадженню Концепції в практику діяльності Університету.
3. Відповідальним за офіційні сайти департаменту міжнародного співробітництва, центру міжнародної освіти, факультетів і інститутів забезпечити висвітлення основних характеристик нової концепції системи роботи з набору іноземних громадян на навчання в Університеті і заходи по її впровадженню.
4. Проректору з міжнародних зв'язків Сидоренку С.І. в грудні 2020 року доповісти про результати виконаної роботи.
5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого проректора Якименка Ю.І.
Ректор Михайло ЗГУРОВСЬКИЙ

П'ятниця, Жовтень 9, 2020 - 17:45

Якщо ви помітили помилку, виділіть слово, що містить цю помилку та натисніть Ctrl+Enter. Дякуємо за вашу допомогу

Scholarly Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.